Wynajem dźwigów – Wrocław

Usługi dźwigowe we Wrocławiu

W ofercie MAX-BUD1 znajduje się sprzęt budowlany przeznaczony do specjalistycznych zastosowań, obejmujących większość prac ziemnych. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości maszyn, o doskonałych parametrach, które gwarantują wykonanie zleceń o różnorodnym stopniu skomplikowania. Klienci MAX-BUD1 mogą wybierać spośród bogatej floty obejmującej nie tylko dźwigi i żurawie, ale także sprzęt pomocniczy - ładowarki, zagęszczarki gruntu, spychacze CAT czy podnośniki koszowe.

O każdego, kto zgłasza się do firmy MAX-BUD1, dbamy kompleksowo, dlatego sprzęt dobieramy indywidualnie, w trosce o pełną satysfakcję klientów. Poznaj specyfikę wynajmu dźwigów we Wrocławiu!

Specyfika sprzętu - wynajem dźwigów we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym zawierającym specjalistyczne m.in. dźwigi i żurawie. Dla zorientowania, czego potrzebujesz Ty lub Twoja firma, prezentujemy opis specyfiki wypożyczenia poszczególnych rodzajów sprzętu.

Wynajem dźwigów we Wrocławiu

Dysponujemy dźwigami pochodzącymi od cenionych na rynku budowlanym - Jelcz, Liebherr czy Polan. Ten rodzaj sprzętu dostępny jest w różnych klasach przeznaczania m.in. ogólnego i budowlanego zastosowania (I klasa) czy osobowo-towarowe (II klasa). Maszyny odpowiadają różnym potrzebom, dzięki maszynom o odmiennych parametrach technicznych, w tym udźwigu, całkowitej długości wysięgnika itp. Wybierając dźwigi we Wrocławiu zyskujesz pewność, że płacisz za niezawodny sprzęt po przeglądach technicznych.

Wynajem żurawi we Wrocławiu

Żurawie to sprzęt niezbędny przy wykonywaniu większości prac budowlanych, a także przy zmianie miejsca stacjonowania towarów czy elementów monolitycznych. Nasze maszyny nadają się do różnorodnych zastosowań, dzięki udźwigowi wahającemu się od 12 do 500 ton. Wynajem żurawi we Wrocławiu to usługa przeznaczona dla klientów, dla których najwyższa jakość i kompleksowa obsługa są najważniejsze.

Zarówno przy wynajmie dźwigów we Wrocławiu, jak i innego sprzętu budowlanego zapewniamy specjalistyczną pomoc doświadczonych operatorów, którzy posiadają stosowne uprawnienia do obsługi urządzeń. Przygotowana w ten sposób oferta MAX-BUD1 gwarantuje wykonanie nawet najbardziej wymagających zleceń.

Bogate doświadczenie firmy MAX-BUD1

MAX-BUD1 to firma, która funkcjonuje na rynku budowlanym od lat, co pozwoliło nam na uzyskanie setek poleceń i zdobycie zaufania wśród klientów. Stale współpracujemy z inwestorami z całej Polski, tym razem wychodząc z ofertą do klientów województwa dolnośląskiego. To, co nas wyróżnia na tle firm o podobnej specyfice to przede wszystkim troska o optymalizowanie kosztów, zapewnienie dostępu do specjalistycznej wiedzy i technicznego wsparcia, a także zrównoważona strategia rozwoju. Korzystając z usług dźwigowych we Wrocławiu wspierasz profesjonalizm, nasz zespół wykwalifikowanych operatorów i standaryzowaną obsługę klientów. Podziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1.

Dostępne dźwigi na wynajem we Wrocławiu

Liebherr LTM 1500

141 m
500 t
81 m
50 m

Liebherr LTM 1250

103 m
250 t
78 m
25 m

Liebherr LTM 1160

88 m
160 t
62 m
22 m

Liebherr LTM 1100

75 m
100 t
52 m
19 m

Liebherr LTM 1070

68 m
75 t
50 m
18 m

Liebherr LTM 1050

58 m
50 t
40 m
16 m

Liebherr LTM 1035

45 m
35 t
30 m
15 m

Liebherr LTM 1025

40 m
25 t
26 m
14 m

Dźwig samojezdny Polan

16 t

Dźwig, Żuraw Jelcz 12T

12t