Oferta dźwigów i żurawi

Nasz park maszyn tworzą profesjonalne dźwigi charakteryzujące się różnymi wysokościami podnoszenia czy udźwigiem. Do najpopularniejszych należą m.in. prace budowlane, ziemne, oraz przenoszenie i przygotowywanie do transportu dużych gabarytów. Korzystając z naszej oferty możesz wybrać dźwigi Liebherr czy dźwigi Jelcz.

Czytaj dalej...Dźwigi Liebherr, Polan i Jelcz – niezawodne w każdej sytuacji

Dźwigi Liebherr o różnych parametrach to podstawa naszego parku maszynowego. Dźwig Liebherr LTM 1500 to tytan pracy, stworzony do tak ogromnych projekty, jak np. budowa mostów i największa maszyna w naszej ofercie. Jego maksymalny udźwig to aż 500 ton, a maksymalna wysokość podnoszenia to ponad 140 metrów. Co więcej, jest on kompatybilny z szeroką gamą systemów wysięgników. Z kolei najmniejsza maszyna marki Liebherr w naszym parku to dźwig Liebherr LTM 1025, którego udźwig to 25 ton, a maksymalna wysokość podnoszenia nie przekracza 40 metrów. Jest to dźwig sprawdzający się rewelacyjnie przy mniejszych placach budowlanych. Pełna oferta dźwigów Liebherr zawiera jeszcze inne maszyny, których maksymalny udźwig wynosi od 25 do 500 ton, a maksymalna wysokość od 45 do ponad 141 metrów.

Dźwigi Liebherr - oszczędne i ekonomiczne

Naszą największą flotę maszyn tworzą dźwigi Liebherr. Są to głównie dźwigi mobilne z serii LTM. Do najważniejszych zalet tych maszyn można zaliczyć terenowe podwozie, dzięki któremu z łatwością można nimi operować nie tylko na drogach publicznych, ale także w trudnym terenie, niezwykły komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.
Ponadto są to maszyny bardzo oszczędne i ekonomiczne, wyjątkowo zwrotne oraz pozwalające operatorowi na sporą swobodę.

Oferta usług dźwigów MAXBUD1 to nie tylko maszyny marki Liebherr, ale także mniejsze dźwigi samojezdne marki Polan oraz żurawie, dźwigi marki Jelcz, których maksymalny udźwig wynosi odpowiednio 16 i 12 ton. Wszystkie żurawie w naszym parku maszyn są w pełni sprawne i odpowiadają wszelkim normom bezpieczeństwa. 

Interesuje Cię szczegółowa specyfikacja konkretnego modelu? Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszej maszyny? Zapraszamy do kontaktu!
 

Skontaktuj się!