Wynajem dźwigów – Warszawa

Szukasz dźwigów w Warszawie? Cenisz sobie profesjonalizm, rzetelność i jedną z najbogatszych ofert w regionie? Sprawdź ofertę wynajmu dźwigów w Warszawie od firmy MAX-BUD1!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistycznym zakładem z wieloletnim doświadczeniem, który oferuje maszyny niezbędne do przeprowadzenia i kompleksowej opieki nad inwestycjami budowlanymi. Oferujemy najem dla firm i osób prywatnych, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej oferty usług dźwigowych w Warszawie bez względu na to, jaki masz status prawny. Nasza oferta dedykowana jest zarówno sektorom prywatnym, jak i publicznym, korzystającym z długoterminowego i krótkoterminowego wynajmu sprzętu.

Jak wynająć dźwig? Specyfika usługi

Wynajem żurawi w Warszawie to usługa naszej firmy, z którą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Usługa polega na wypożyczeniu pojazdu bezpośrednio od sprawdzonego kontrahenta, świadczącego usługę wynajmu. Jest to realna oszczędność finansowa zarówno dla firm, które dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością budowlaną, jak i dla firm działających w branży od lat. Inwestycja w tak drogi i specjalistyczny sprzęt nie zawsze jest opłacalna dla przedsiębiorcy, a wynajem dźwigu w Warszawie skutecznie minimalizuje koszty związane z opłatami czy serwisowaniem pojazdów. Usługi dźwigowe w Warszawie obejmują nie tylko wynajem pojazdu, ale również kompleksowe wsparcie techniczne, pomoc w doborze odpowiedniego pojazdu czy obsługę operatora.

Wynajem dźwigu - na co zwrócić uwagę?

Korzystając z usług dźwigowych w Warszawie, warto przeanalizować wszystkie możliwości i korzyści wynikające z wyboru jednej z dwóch możliwości. Pierwszą z nich jest wypożyczenie pojazdu bez operatora. Drugą z kolei jest kompleksowy najem urządzenia wraz ze specjalistą uprawnionym do poruszania się tego typu maszynami. Korzystając z wynajmu żurawi w Warszawie bez operatora warto pamiętać o tym, aby kierowca posiadał niezbędne kursy i szkolenia, pozwalające bezpiecznie poruszać się maszyną po budowie. Niezbędne informacje przy korzystaniu z usługi wynajmu dźwigów Kolejnym aspektem na który należy zwrócić uwagę jest wynajmowany przez klienta model pojazdu. Warto pamiętać, że nie każdy dźwig jest dedykowany do wykonywania tych samych prac budowlanych. Warto więc na etapie konsultowania swoich potrzeb ze specjalistą MAX-BUD szczegółowo opisać zakres prac wykonywanych na budowie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży budowlanej. Od lat oferujemy usługi dźwigowe, w tym także na terenie Warszawy. Realizujemy zlecenia o zróżnicowanym zakresie i poziomie trudności, co czyni nas marką uniwersalną, dostosowującą się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi maszynami, dzięki którym praca nad zleceniem jest szybsza i efektywniejsza. Ponadto zatrudniamy specjalistów w branży budowlanej, co zapewnia najwyższą jakość wykonywanych i proponowanych usług. Nasi eksperci ciągle podwyższają swoje kwalifikacje, co pozwala nam na aktualizację uprawnień w branży budowniczej. Przekonaj się, że wynajem dźwigu w Warszawie nigdy nie było prostsze. Podziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1.

Dostępne dźwigi na wynajem w Warszawie

Liebherr LTM 1500

141 m
500 t
81 m
50 m

Liebherr LTM 1250

103 m
250 t
78 m
25 m

Liebherr LTM 1160

88 m
160 t
62 m
22 m

Liebherr LTM 1100

75 m
100 t
52 m
19 m

Liebherr LTM 1070

68 m
75 t
50 m
18 m

Liebherr LTM 1050

58 m
50 t
40 m
16 m

Liebherr LTM 1035

45 m
35 t
30 m
15 m

Liebherr LTM 1025

40 m
25 t
26 m
14 m

Dźwig samojezdny Polan

16 t

Dźwig, Żuraw Jelcz 12T

12t