Wynajem dźwigów – Kraków

Specyfika oferty usług dźwigowych w Krakowie MAX-BUD1

Chcąc dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, oferujemy usługi dźwigowe w różnych miastach Polski. Ofertę tę kierujemy do klientów pochodzących z terenu małopolski, poszukujących wielozadaniowych i wysokiej jakości dźwigów w Krakowie. W swoim zapleczu posiadamy sprzęt budowlany pochodzący od znanych i cenionych na rynku producentów m.in. Jelcz, Polan i Liebherr.

Zarówno żurawie, jak i dźwigi znajdujące się w ofercie MAX-BUD1 posiadają różnorodne parametry, co przekłada się na bogaty wybór sprzętu dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Decydując się na usługi dźwigowe w Krakowie, możesz mieć pewność, że wynajmujesz maszyny poddawane regularnym kontrolom technicznym, które gwarantują sprawność i bezawaryjność. Sprzęt, który oferujemy jest nieoceniony przy większości prac prac ziemnych i budowlanych. Z naszą pomocą znajdziesz najwyższej jakości dźwigi w Krakowie!

Kompleksowość działania

Zasada, którą się kierujemy to przede wszystkim kompleksowa realizacja zleceń i obsługi klienta. Bogaty wachlarz usług obejmujących m.in. wynajem żurawi w Krakowie, to jedynie jedna z naszych zalet. Oferowany przez MAX-BUD1 sprzęt jest gotowy do pracy od zaraz, dzięki czemu sprawnie spełnisz założone cele, nie tracąc przy tym czasu na oczekiwanie. Jako firma, jesteśmy odpowiedzialni za cały proces usług dźwigowych w Krakowie - od doboru różnorodnego sprzętu, przez jego dostarczenie, po obsługę maszyn. Dodatkowo wykonujemy nietypowe, mniejsze i większe zlecenia, co znacząco wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zespół fachowców, którzy wiedzą, czego potrzebujesz!

Dysponujemy zespołem specjalistów świadczących usługi dźwigowe w Krakowie, gwarantując pełną satysfakcję każdemu z naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że pracownicy MAX-BUD1 specjalizujący się w wynajmie dźwigów i żurawi w Krakowie wiedzą, jak spełnić oczekiwania wymagających klientów. Specjalistyczna wiedza w połączeniu z bogatą ofertą wynajmu dźwigów sprawiają, że dostosowujemy maszyny do każdej potrzeby.

Nasi pracownicy są odpowiedzialni za dobór maksymalnego udźwigu (od 35 do 55 t), długości wysięgnika teleskopowego, kratowego, a także całkowitej długości wysięgnika.

Dlaczego właśnie my?

Ogromne, wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawia, że MAX-BUD1 jawi się nie tylko jako firma ze stażem, ale przede wszystkim o wysokich standardach obsługi. Dotrzymujemy terminów i cechujemy się ponadprzeciętnym profesjonalizmem, oferując przy tym atrakcyjne ceny. Podczas współpracy zapewniamy wsparcie merytoryczne i techniczne, a wynajem dźwigów w Krakowie odbywa się pod okiem uprawnionych operatorów.

Od lat świadczymy usługi dźwigowe w Krakowie i innych miastach kraju, utrzymując pozycję lidera wśród firm o podobnym profilu działalności. Jeżeli chcesz oddać swoje zlecenie w ręce profesjonalistów - skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dobrane dźwigi w KrakowiePodziel się z innymi swoją opinią na temat MAX-BUD1.

Dostępne dźwigi na wynajem w Krakowie

Liebherr LTM 1500

141 m
500 t
81 m
50 m

Liebherr LTM 1250

103 m
250 t
78 m
25 m

Liebherr LTM 1160

88 m
160 t
62 m
22 m

Liebherr LTM 1100

75 m
100 t
52 m
19 m

Liebherr LTM 1070

68 m
75 t
50 m
18 m

Liebherr LTM 1050

58 m
50 t
40 m
16 m

Liebherr LTM 1035

45 m
35 t
30 m
15 m

Liebherr LTM 1025

40 m
25 t
26 m
14 m

Dźwig samojezdny Polan

16 t

Dźwig, Żuraw Jelcz 12T

12t